3D virtuální prohlídky Matterport

Prezentace nemovitostí je jedním ze zásadních prvků mé práce. Profesionální fotografie se stala dávno standardem, ale nadešel čas to posunout kousek dál... je pravda, že aktuální situace ohledně nejrůznějších omezení v souvislosti s výskytem koronaviru a otevření nové pobočky NEXT Reality v Šumperku vše trochu urychlily, ale myšlenku na prezentaci 3D virtuálních prohlídek mám v hlavě už dlouho a hrozně jsem se na to těšila... A teď je to tady!

Jako jedni z prvních a možná, že úplně první na Šumpersku, zařazujeme do svého portfolia službu 3D sken nemovitosti. Tento moderní nástroj má řadu výhod především pro zájemce o koupi.

Kupující je schopen si udělat dokonalou představu o dispozici nemovitosti, může si ji prohlédnout pohodlně z domova do nejmenšího detailu a má možnost si ji také přeměřit, a to kdykoliv a kolikrát se mu zachce. Na prohlídku se tedy kupující vydává s naprosto realistickou představou o nabízeném bytě nebo domě... a toto velmi ocení realitní makléř :) Žádná nepříjemná překvapení se na prohlídce nekonají. Prodávající si navíc může být jist, že jeho nemovitost v nabídce prostě vyloženě září a pro kupce je velmi atraktivní, což má zásadní vliv na výši kupní ceny! WIN - WIN - WIN! Všichni z toho vytěžíme.

Je to opravdu pecka, podívejte se na ukázku. Postupně budeme přidávat další.

Líbí se Vám 3D sken? Chcete požívat při prodeji nemovitostí nejmodernější nástroje? 

Tak mi zavolejte 777 162 300!