ADAM ŠVEC

Ahoj ahoj! Jmenuji se Adam Švec, je mi 25 let, a jak to celé začalo? Narodil jsem se v Šumperku, ale žil v Zábřeze na Moravě, kde jsem po ukončení základní školy přešel na výuční obor kuchař- číšník. Při studiu jsem pracoval v restauraci Santorini, kterou zná snad každý správný labužník na Zábřežsku. Po výučáku, následovala maturita. Na vysokou školu jsem se nedostal, tak jsem si sbalil ``svejch pár švestek`` a odjel si plnit zážitky a nabírat zkušenosti za hranice, kde jsem strávil celkem 5 let.

Nejprve jsem odjel do Anglie, poté do Holandska, kde jsem našel svoji lásku Moniku a také příležitost práce v Rakouských alpách, které když skončili, tak jsme se přesunuli na druhou stranu Atlantiku do Ameriky, splnit si své ``Americké sny``, které skončily v září 2020 - všude dobře doma nejlíp. A tak jsme tu.. 

Mezi mé koníčky patří střelba, auta, hudba, sport a možnost pokecat očemkoli s kýmkoli. Jsem převážně optimista s lehkými sklony k výbušnosti. 

Mám rád když semnou lidi jednají narovinu a co se řekne, to platí. Nemám rád když něco nefunguje ať už v technice nebo v práci, a když to funguje, tak to doslova brečím dojetím a radostí. Podání ruky v dnešní době mezi lidmi je pomalu stejně zastaralé jako Céčka nebo plísňáky. Já si ale myslím, že pro stvrzení obchodu je to základní faktor.

Rozhodl jsem se dělat to, co umím ze všeho nejlíp, umění porozumět, kvalitně doporučit, dobře prodat a starat se o to aby byli všichni spokojení - hold bývalé číšník, a proto jsem TADY 🙂

NEXT REALITY DŮM SNŮ

Dr. E. Beneše 1831/12, 787 01 Šumperk

+420 774 167 877