Byt 2+1, 46 m2 ve městečku Úsov

26.11.2021

Bydlení na vesnici či ve velkoměstě pro vás není to pravé ořechové? Pak tu pro vás máme jednu alternativu!

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 ve městečku Úsov. Celková výměra bytu je 46 m2. Byt se nachází v 1. NP cihlového domu o 9 bytových jednotkách a skládá se z pokoje, technické místnosti, obývacího pokoje, kuchyně, koupelny a samostatného WC. K bytu přísluší sklepní kóje. Společnými prostory jsou kolárna a také zahrada (která je formálně v majetku města), kde můžete v létě posedět s přáteli u sklenky vína.

V bytě je nový elektrokotel a nová krbová kamna s výměníkem, která vytopí byt co by dup. Navíc praskání dřeva v kamnech naladí správnou zimní atmosféru. 

Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 3.300 Kč.

Veškerou občanskou vybavenost budete mít na dosah - obchod, pošta, základní, mateřská škola, praktický lékař. No a nelze nevzpomenout na pýchu města - zámek Úsov, ale také na židovský hřbitov se synagogou a kostel sv. Jiljí, který se nachází hned vedle bytu.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda vám sdělím více podrobností! Rovněž vám zajistíme nejvýhodnější financování této nemovitosti s garancí vrácení rezervačního poplatku.

Budu se na vás těšit, Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

PENB: G

Tel. 732 419 933

Cena: 2.090.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ÚSOV