Byt 3+1 po rekonstrukci, Fibichova, Šumperk, 65 m2 - PRODÁNO

18.12.2020

Chceš koupit pěkný byt v super lokalitě v Šumperku? Nechceš se zabývat rekonstrukcí, úpravami a dalšími investicemi? Tak se podívej na naši novou a velmi zajímavou nabídku.

Byt 3+1 se nachází v revitalizovaném panelovém domě na ulici Fibichova v Šumperku - všude kousek. 3.NP zaručuje, že se sice můžeš vozit výtahem, ale není to úplně nezbytné a v pohodě si dojdeš i po schodech. Byt je po větší a sympatické rekonstrukci - kompletně upravené jádro s novou kuchyňskou linkou, s rozmyslem řešená koupelna, vše maximálně funkční a vizuálně sladěné. Příslušenství tvoří sklepní kóje, předsíňka mimo byt, v rámci bytu je to šatna a lodžie, která je orientována směrem do zeleně. Při pohledu z okna vás ani nenapadne, že jste na sídlišti.

Měsíční náklady na provoz jsou:

- elektřina cca 540 Kč

- plyn na vaření 

- rozpis záloh je 3.900 Kč, aktuálně s přeplatkem necelých 5.000 Kč. 

Projděte si fotky a 3D prohlídku, kde si uděláte dokonalou představu o dispozici a stavu bytu. Byt bude volný nejpozději v srpnu roku 2021. Nejlepší variantu financování vám pomůžeme zdarma zařídit. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Tel. 777 162 300

Cena: 2.690.000 Kč


En. třída D