Zděný byt 2+1, 60 m2 v obci Brníčko - PRODÁNO

11.06.2021

Pokud vám více vyhovuje bydlení na vesnici, kde je ta atmosféra stále ještě trochu osobnější a kontaktní a zároveň se na rodinný dům necítíte, máme pro vás variantu.

Byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 se nachází téměř v centru obce v 1.NP zděného bytového domu. Bytová jednotka prošla zdařilou a téměř kompletní rekonstrukcí včetně podlah, kuchyňské linky vč. vestavných spotřebičů, rozvodů elektřiny, vody, odpadů, omítek, SDK podhledů apod. Dům je napojen na kanalizaci, disponuje vlastním zdrojem vody a vytápění zajišťují elektrické nástěnné olejové radiátory. 

Parkovat lze na ulici před domem a také za ním - na vlastním pozemku. Podíl na této parcele je rovněž součástí prodeje. V bezprostřední blízkosti nemovitost se nachází fotbalové hřiště s dětským hřištěm, nové víceúčelové hřiště, celkem 3 možnosti, kde si dát pivo, škola, školka, obchod a samozřejmě oblíbený cíl výletů - zřícenina hradu Brníčko, která celé obci dominuje. Dobrý dojezd na trasách Šumperk - Zábřeh.

Pokud byste rádi pořídili nemovitost, která je připravena nahotovo, jen se nastěhovat, zavolejte a domluvte si prohlídku. S financováním tohoto bytu vám rádi a bezplatně pomůžeme, našim klientům umíme ušetřit na milionu úvěru až 150.000 Kč.

Cena: 1.990.000 Kč

Tel: 777 162 300


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE

En. třída G


VIDEOPOZVÁNKA


VIZUALIZACE BYTU


MAPA OBCE