Chatka u řeky pod Bukovkou, Rapotín, 523 m2 - PRODÁNO

21.06.2021

Pokud hledáte vhodné místo, kde strávit v pohodě i letošní léto, místo uprostřed krásné přírody, které je možné využívat také jako investici, určitě čtěte dál.

Chaloupka se zastavěnou plochou 23 m2 prošla v posledních 5 letech téměř kompletní rekonstrukcí. Nabízí vybavenou hlavní místnost stylově sladěnou do dřeva a v horním patře s balkonem je potom klimatizovaný prostor na spaní (5 míst + 1 dole). Ve spodní části je připraven prostor pro koupelnu, v tuto chvíli je možné využívat venkovní sprchu a suché WC. Nedávno byla realizována vlastní studna, rozvody jsou dovedeny k chatě, chybí pouze napojit a rozvést do koupelny, kuchyně a také letní kuchyňky.

Na zahradě se dále nachází zásobárna na vodu, skleník, udírna a zahradní gril, stylové venkovské posezení, zpevněná plocha pro bazén (včetně napuštěného bazénu). V zadní části je potom prostor, který se využívá pro skladování dřeva (včetně slušné zásoby), kompostování aj. a který je od pobytové části oddělen živým plotem. Zahrada je celkově velice dobře udržovaná, k dokonalosti téměř nic neschází, rekonstrukce a uspořádání všech prvků je velmi vkusné a má logiku. 

Velkou výhodou je také to, že chata zůstane pro prodej kompletně vybavena, od sekačky, přes bazén, houpačku, venkovní postel, bytového textilu na míru až po poslední lžičku. Přesně tak, jak je vidět na fotkách. Vy si tak můžete sbalit piknikový košík a máte to i s koupačkou v řece, která je přímo za brankou.

Pozemek má dohromady 523 m2 a nabízí vlastní parkování, dále je možné využívat obecní pozemek, kam se vejdou až 3 automobily. 

Zajímavé jsou měsíční náklady: 

ELEKTŘINA cca 100 Kč, VODA vlastní 0 Kč, dohromady celé jedno sto korun českých.

Vzhledem k lokalitě se nabízí také chatu občas krátkodobě pronajmout. Nachází se totiž přímo pod Bukovkou v Rapotíně, v turistickém centru, kde to žije celoročně a kde je možné vyrážet jak za kulturou, tak na hory, za odpočinkem a sportem.

Máme tady krásně!

Pokud máte zájem, přijďte se podívat osobně. Vzhledem k tomu, že chata nemá č.p./č.e., není možné financovat hypotékou, případně s jinou zástavou. 

Cena: 1.990.000 Kč

Tel: 777 162 300


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA RAPOTÍN