Družstevní byt 3+1, 83m2 s velkou lodžií, Choceradská, Praha 4 - PRODÁNO

15.06.2021

Hledáte v Praze byt blízko přírody a s výbornou dopravní dostupností do centra? Právě pro vás nabízíme ke koupi rekonstruovaný družstevní byt (možný převod do osobního vlastnictví v roce 2023) o dispozici 3+1 a výměře 83 m2 v 5.NP revitalizovaného panelového domu.

V bytě jsou kompletně měněny rozvody (plyn, elektřina, vody, odpady), plastová okna, zrekonstruovaná lodžie. Příslušenství bytu tvoří sklep, je možné využívat také společnou kočárkárnu a kolárnu. Panelový dům se nachází v klidné části města kde také pohodlně zaparkujete.

Pod domem vede cyklo a turistická stezka, která vás zavede k cca 5 km vzdálené Hostivařské přehradě a Hostivařskému lesoparku. V okolí domu je kompletní občanská vybavenost, zastávka autobusu, nedaleká tramvajová zastávka a necelých 20 min. pěšky metro C- Roztyly.

Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Pokud vás nabídka zaujala, zavolejte a domluvte si prohlídku.

Tel: 608 316 454

Cena: 6.990.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


3D PROHLÍDKA BYTU


MAPA PRAHA