Dvojdomek 3+kk, 386 m2, Nový Malín - ZRUŠENO

22.12.2021

Je vaším snem mít vlastní rodinný domeček se zahradou, kam se vejde posezení a ještě zbyde kousek místa na nějaký záhonek, ale nedaří se vám nic najít? A co takhle novostavba v Novém Malíně? Šlo by?

Nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům s užitnou plochou 85 m2. Dům je dispozičně řešen jako 3+kk. Sestává ze dvou pokojů o velikosti 13 m2, kuchyně, koupelny, samostatného WC a z velkého obývacího pokoje, ze kterého je přímý vstup na terasu. K domu přísluší garáž a je připojen na obecní vodu, kanalizaci a elektřinu.Chloubou domu jsou norská krbová kamna značky Jotul. Kamna jsou opatřena varnou plotýnkou a jejich výhodou je dlouhá doba hoření - až 12 hodin. Stačí tedy dvakrát denně přiložit a jednou za týden vybrat popel. Ve všech místnostech se pak nacházejí stropní sálavé panely, které vám do půl hodiny vyhřejí místnosti. 

Ještě ale nekončíme. Spolehnout se můžete na velmi rychlý internet, jednu z nejlevnějších vod v Česku, a pokud k vám přijede návštěva, tak před domem bez problému zaparkují 3 osobní automobily.

Tak co? Stanou se z vás Maliňácí? Pokud o tom přemýšlíte, tak zvedněte telefon a zavolejte. Ráda se s vámi potkám! 🙋‍♀️

PENB: B

Ing. Vendula Kvapilová 

Tel: 732 419 933

Cena: 4.450.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS DOMU


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA NOVÝ MALÍN