Dvougenerační rodinný dům se zahradou, garáží a bazénem 1195 m2, Nová, Rapotín - PRODÁNO

06.05.2021

Hledáte dům cca 1 km od Šumperka v klidné lokalitě a s krásným pozemkem? V Rapotíně právě jeden takový máme.

Jedná se o dvougenerační dům, kde před 7 lety proběhla rozsáhlá zdařilá rekonstrukce. Dům s obytnou plochou cca 230 m2 je celý podsklepený, má 2 nadzemní podlaží a podkroví. V přízemí se nachází byt 2+1, v 1. NP rovněž samostatný byt o dispozici 2+1, v mezipatře je slunná místnost, která nyní slouží jako odpočívárna. V podkroví je další byt 1+1, který je ideálním prostorem pro pracovnu nebo zašívárnu. Dům lze využívat jako celek nebo pro dvě rodiny. Na zahradě o velikosti cca 900 m2 je velká garáž, pergola s posezením, bazén, skleník a ovocné stromy. Celý dům je vytápěn plynovým kotlem a je připojený na obecní vodovod a kanalizaci. Na zahradě je kopaná studna s užitkovou vodou pro zalévání a napouštění bazénu.

Moc neváhejte, pokud vás dům zaujal, zavolejte a domluvte si prohlídku. U této nabídky předpokládáme velký zájem. Financování tohoto domu vám pomůžeme výhodně a spolehlivě zajistit.

Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Cena: 5.900.000 Kč

Tel.: 608 316 454


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA RAPOTÍN