Exkluzivní zděný 3+kk se zimní zahradou, 105 m2, Balbínova Šumperk - PRODÁNO

18.01.2021

Hledáš krásný zrekonstruovaný zděný byt v klidné části Šumperka, přitom kousek od centra, navíc s výhledem na město a Jeseníky? S úžasnou zašívárnou v podobě zateplené zimní zahrady, vytápěné krbovými kamny, kterou lze v létě kompletně otevřít? Potom čti dál.

Prostorný byt 3+kk o podlahové ploše 105 m2 se nachází v podkroví ve 3.NP zděné bytovky na Balbínově ulici. K bytu náleží sklep a poloviční podíl dvorku s plechovou boudou na veškeré sportovní vybavení nebo sezónní náčiní. O vytápění krom krbových kamen a ohřev vody se stará plynový kotel. V ceně nemovitosti jsou všechny vestavěné skříně a vybavení kuchyně včetně americké lednice. V domě je fungující SVJ, které také zajišťuje úklid společných prostor. Před domem není problém zaparkovat.

Projděte si fotky a 3D prohlídku, kde si uděláte dokonalou představu o dispozici a stavu bytu.

Výhodné financování na míru pomůžeme zdarma zajistit. Pro více informací ohledně nákladů, plateb a termínu prohlídky neváhej a volej Michalovi.

Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Cena: 4.190.000 Kč

Tel: 608 316 454


FOTOGALERIE

En. třída E


3D SKEN BYTU - PROJDI KAŽDÝ KOUT Z POHODLÍ DOMOVA A NA MÍSTO JDI NAJISTO

VIDEOPOZVÁNKA: