Horský penzionek v Jeseníkách, 320 m2, s krásným pozemkem 1300 m2, Vernířovice - ZRUŠENO

12.10.2021

Máte rádi hory, kde si užijete klid, ale i zimní a letní výlety? Vidíte Jeseníky jako investiční příležitost díky masivnímu rozvoji cestovního ruchu v jejich okolí? Právě vám v tomto případě nabízíme rodinný penzionek v samém srdci Jeseníků, v horské obci Vernířovice.

Penzionek má cca 320 m2 podlahové plochy a nachází se na okraji obce s výhledem na hřeben Hrubého Jeseníku. Na 1600 m2 velkém rovinatém pozemku najdete pergolu s grilem, chatku s kuchyňkou, kde se vyspí až 4 lidé, garáž a parkoviště. Pozemek skýtá možnost další výstavby chatek, bazénu nebo dětského hřiště.

Kolaudace domu proběhla v roce 1996. Dům je rozdělen na 2 bytové jednotky o dispozicích 3+kk a 5+1 s barem a třemi sociálkami. Každá jednotka má vlastní vchod a terasu. Jednu část (3+kk) lze využít pro soukromé bydlení, druhou ke krátkodobému pronájmu nebo celý objekt na investici. Potenciál je opravdu velký. Vytápění je řešeno elektrickými infrapanely, elektrokotlem nebo krbovými kamny. Na zahradě je studna s pitnou vodou a vlastní čistička odpadních vod z roku 2019. Rozvody jsou z mědi a plastu, okna rovněž plastová.

V okruhu 15 km se nachází největší lyžařská střediska v Jeseníkách, běžecké a cyklistické trasy, jeden z nejzajímavějších technologických výdobytků v ČR - přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně. Necelé 3 km od Vernířovic je zrekonstruovaný resort zámku Sobotín s wellness a dětskou sjezdovkou. Za necelých 10 minut autem se dostanete do lázeňského městečka Velké Losiny, známého čarodějnickými procesy, krásným renesančním zámkem ale zejména unikátním termálním parkem v areálu lázní.

Nejvýhodnější financování vám rádi zařídíme a všechno ostatní taky. 🙋‍♂️

Michal Kleštinec

Tel: 608 316 454

Cena: 9.890.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS DOMU


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU