Hospodářství s vejminkem, stodolou a pozemkem přes 5000 m2, Rovensko - PRODÁNO

11.10.2020

Podnikáš v zemědělství, chceš chovat hospodářská zvířata, nebo se ti zkrátka líbí tradiční venkovský styl bydlení a potřebuješ dostatek prostoru? Seberealizaci můžeš najít v zajímavé lokalitě obce Rovensko, na statku s vejminkem, velkou zahradou a polem za domem. 

Rodinný dům, jehož původ se datuje někde do 17. století, stál v obci jako jeden z prvních. Obytnou část představuje dispozice 3+1 s koupelnou (ložnice ve 2.NP), samostatným WC, špajzem. Lze rozšířit ve 2.NP o prostor půdy. Na obytnou část navazuje část hospodářská s technickým zázemím. Vytápění kotlem na tuhá paliva, o teplou vodu se stará bojler. Voda je přivedena z obecního vodovodu a využívat lze také studnu před domem. Do domu je také zaveden plyn, kterým je mj. vytápěn prostor vejminku, který nabízí dispozici 1+1 s koupelnou a samostatným WC, na který navazuje rovněž hospodářská část. Na pozemku o celkové výměře přes 5000 m2 se nachází také samostatná stodola, dřevěná kůlna, kotec pro psa aj. Velkou devízou je právě pozemek, který do souboru nemovitostí patří a do budoucna představuje zajímavou možnost pro výstavbu nebo zhodnocení.

Rodinný dům a vejminek procházely v posledních letech dílčími prvky rekonstrukce, v zásadě lze ale říci, že pro uvedení do standardu je zde předpoklad výraznější investice.

Zajímají tě podrobnosti? Zavolej a domluv si prohlídku, hned zjistíš, jestli je zrovna tohle vhodná příležitost pro tebe.

Navíc ti pomůžeme nemovitost výhodně zafinancovat.

Tel: 777 162 300

Cena: 3.500.000 Kč


En. třída G