Zděný investiční byt 1+1, 38 m2, Denisova, Šumperk - PRODÁNO

06.11.2020

Hledáš byt k investici nebo k vlastnímu bydlení, v klidné části Šumperka kousek od centra a přitom jen pár kroků do přírody? Nespokojíš se s panelákem, ale chceš starou dobrou zeď na slušné adrese? Dům nejlíp po revitalizaci, do bytu pak neinvestovat taky ani kačku? A to nejdůležitější... ranní káva ti nejlíp chutná venku na zahrádce?

Právě pro tebe máme připraven byt 1+1 o velikosti 38 m2, ke kterému náleží zatravněná zahrádka 36 m2, podíl na pozemku okolo domu a také prostorný sklep. V roce 2017 proběhla v bytě rekonstrukce včetně rozvodů elektřiny, vody a plynu (dále mj. kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, koupelna, omítky, interiérové dveře). Byt je vytápěn plynovými wafkami, teplou vodu obstarává plynový kotel. 

Byt se nachází ve 2.NP zděné bytovky, kde je kromě něj dalších 7 bytových jednotek. Díky fungujícímu SVJ prošel celý dům revitalizací v podobě zateplení a nové střechy. Dispozici bytu si prohlédni na přiloženém půdorysu s návrhem využití prostoru. 

Výhodné financování pomůžeme zajistit. Pro více informací ohledně nákladů, plateb a termínu prohlídky volej Michalovi.

Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Cena: 1.700.000 Kč

Tel: 608 316 454

En. třída D