Investiční byt navazující na centrum města, 38 m2, M.R.Štefánika, Šumperk - PRODÁNO

14.03.2021

Hledáte vhodnou investiční nemovitost, startovací byt, nebo je pro vás z nějakého důvodu důležité bydlet "dole"? Mrkněte se na byt, který máme nově na starost.

Jedná se o zděný byt o dispozici 1+1 s chodbou a koupelnou s WC. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí bytového domu se 13 bytovými jednotkami a patří k němu velkorysé příslušenství - 6,5 m2 půda a podobně velký sklep. K bytovému domu patří také pozemek za domem (směrem ke Gymplu), v těchto místech je také možné zaparkovat. Další parkovací místa se nachází všude okolo domu, byt navazuje na centrum města a není proto parkovací nouze. Velkou devízou je právě lokalita - veškeré služby jsou novému majiteli bezprostředně na dosah - a také nízké náklady, které s sebou vlastnictví tohoto bytu nese.

Plyn cca 1.000 Kč, elektřina cca 600 Kč, zálohy na služby 1.140 Kč pro 2 osoby.

Bytová jednotka je v dobrém stavu, kuchyně prošla před pár lety rekonstrukcí, je zde nová elektřina, odpady a voda, a bude k dispozici částečně vybavena - lednicí a myčkou. Koupelna je původní. Byt má plastová okna a proběhlo také odhlučnění a odizolování stěny v obýváku. Byt je napojen na veřejné sítě, vaření a topení zajišťuje plyn (wafky).

Jste jednotlivec, potřebujete mít blízko k doktorovi a do obchodu, nebo chcete byt výhodně pronajmout? Ať už uvažujete tak či tak, určitě volejte a domluvte si prohlídku.

Byt je k dispozici po dohodě.

Cena: 1.590.000 Kč

Tel: 777 162 300


FOTOGALERIE

En. třída G. - nedodáno


PŮDORYS


VIZUALIZACE

MAPA ŠUMPERK