Investiční nemovitost, 8 bytů a nebytový prostor, Moravská Třebová - PRODÁNO

17.05.2021

Pokud se zajímáte o investice do nemovitostí, určitě by vám neměla uniknout nabídka rodinného domu s celkem 8 byty a nebytovým prostorem v přízemí. To vše v lokalitě krásného historického náměstí v Moravské Třebové, přímo vedle městské radnice.

Dům je třípodlažní, v přízemí se nachází prostor o výměře cca 230 m2, který si pronajímá lékárna. 2. a 3. NP potom představují byty o dispozicích 2+1, 3+1 a garsonky. Jeden byt je v rekonstrukci, ostatní procházely úpravami průběžně, stav je dobrý. Společné prostory jsou udržované, čisté, topení zajišťuje plyn (nové rozvody v celém domě) a elektrická podlahovka. 

V současnosti je objekt vyjma 2 bytů obsazen. Potenciál představují také půdní prostory a objekt, jehož vznik se datuje do roku 1555, je také podsklepen - historické klenuté prostory stojí rovněž za zmínku. Pro více informací a fotografie z interiéru volejte makléři.

Tel.: 777 162 300

Cena: 19.900.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE

En. třída G


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA MORAVSKÁ TŘEBOVÁ