Investiční nemovitost Loučná nad Desnou - Rejhotice - PRODÁNO

11.10.2020

Sníš o tom, že budeš provozovat vlastní penzion nebo apartmánový dům v turisticky atraktivní a nejrychleji se rozvíjející lokalitě v našem okolí - v obci Loučná nad Desnou? Neváhej, možnosti investice nejsou neomezené. Ale právě u nás jednu najdeš.

Jedná se o bývalý objekt lesního hospodářství, třípodlažní budovu, jejíž užitná plocha se pohybuje výrazně za hranicí 400 m2, a představuje tak prostor pro tvoje nejrůznější investiční záměry. Místa je prostě dost. Objekt je určen ke kompletní rekonstrukci (3. podlaží včetně střechy z pálených tašek bylo dobudováno v roce 2010), je napojen na elektřinu, plyn, obecní kanalizaci a vodovod. 

Celková výměra parcely činí 1441 m2, takže lze vybudovat např. parkoviště, dětské hřiště nebo rekreační zónu aj. Vjezd je přímo z hlavní komunikace a parkovat lze také přímo vedle budovy.

Super lokalita ve středu Loučné nad Desnou, část Rejhotice, kde v okruhu 8 km najdeš hned 6 lyžařských středisek, zámek, termální lázně Velké Losiny s Therme Parkem, přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně, nespočet cyklostezek, běžkařských a turistických tratí a mnoho dalšího.

Je tady nějaký Šumperan, který by o tuto příležitost měl zájem? Investice bude sice značná, ale potenciál tady rozhodně je. Tak zavolejte, než po tom skočí přespolňáci z Olomouce, Brna, nebo možná taky Pražáci.

Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Tel: 608 316 454

Cena: 4.200.000 Kč


En. třída G