Moderní byt 2+kk, 44 m2, 28.října, Zábřeh - PRODÁNO

11.10.2021

Jste single a nebo pár?

Hledáte moderní bydlení v Zábřeze?

Chcete bydlet kousek od centra a současně blízko přírody?

Odpověděli jste třikrát ANO? ... tak čtěte dál!

Nabízíme k prodeji moderní byt o dispozici 2+kk ve 3. NP. Celková výměra bytu je 44 m2 + balkon 9 m2.K bytu přísluší komora a kočárkárna/kolárna, které se nacházejí na stejném podlaží jako byt. V domě se nachází rovněž moderní výtah.

V bytě najdete velkou koupelnu s vanou, dále pracovnu nebo chcete-li šatnu, ložnici a kuchyni s obývacím pokojem, ze kterého můžete vyjít na velký balkón. Byt je vytápěn topnými kabely umístěnými v podlaze, nemusíte se tak o nic starat. Stačí otočit kolečkem a topíte.

V těsné blízkosti bytu se nachází Wolkerovy Sady, rybník Oborník a rameno řeky Moravské Sázavy. Přesto, že se byt nachází v klidné části, tak se do centra, na vlakové nádraží či do obchodu dostanete příjemnou procházkou za 15 - 20 minut. Další výhodou je velké parkoviště, které se nachází hned vedle domu. Nebudete tedy muset objíždět sídliště a hledat volné místo.

Zaujala vás tato nabídka a chtěli byste se dozvědět víc? Zavolejte a domluvíme si prohlídku. Rovněž vám zajistíme nejvýhodnější financování této nemovitosti s garancí vrácení rezervačního poplatku.

Tel: 732 419 933

Cena: 3.400.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA ZÁBŘEH