Moderní horská chata HUBERT, 320 m2, s pozemkem 790 m2, Moravský Karlov část obce Červená Voda - ZRUŠENO

21.10.2021

Máme tu pro vás parádní investiční příležitost! Jakou? Moderní dřevěnou chatu s 25 lůžky s možností přistýlek a dalšího nadstandardního vybavení, o tom ale později. Teď se podíváme na lokalitu.

Chata stojí v malebné vesničce Moravský Karlov, která je součástí městečka Červená Voda ležící na pomezí Orlických hor a Jeseníků.

Orlické hory a Jeseníky se staly v posledních letech díky velkým investicím do lyžařských středisek (Dolní Morava 15 km, Buková Hora 5 km a mnoho dalších), cyklostezek, turistických a běžkařských tras a nádherné krajině velice žádanými lokalitami, do kterých se sjíždí celoročně turisté z celého Česka i Polska.

Chata má podlahovou plochu cca 320 m2 a pozemek 790 m2, 6 ložnic, 2 koupelny, 3 WC a finskou saunu. Společenskou místnost s plně vybavenou moderní kuchyní, jídelním stolem, velkou LCD, sedací soupravou a krbem. Ze společenské místnosti se dostanete do zimní zahrady (36 m2), kde je posezení, gril, fotbálek a v zimě se dá vytopit krbovými kamny nebo ohřevy. Celý interiér je dřevěný a o vytápění se stará elektrický kotel nebo krbová kamna, která jsou napojena na rozvody do všech pokojů. Vytápění je podlahové. Vodu ohřívá 300 l boiler a odpady vedou do čističky odpadních vod. Chata je velice dobře zateplena a díky dřevěnému interiéru dodá pocit tepla a pohody. Celá chata je řízena inteligentním systémem, který ovládá topení, osvětlení, vzduchotechniku a lze ho obsluhovat z dotykové centrály v chalupě nebo pohodlně na dálku přes PC a telefon, kde můžete nastavovat teplotu a osvětlení v každém pokoji zvlášť. Voda je napojena na veřejný vodovod.

Na zahradě je posezení s grilem, ohniště, velká trampolína a v altánku vířivka pro 8 osob. Za chatou teče horský potok a dodává místu kouzelnou atmosféru.

Chata si za svoji krátkou dobu získala vlastní klientelu, která se sem pravidelně vrací.

Na vedlejším pozemku 500 m2 stojí chata Albert s 20 lůžky, finskou saunou, kterou majitel také prodává a je možné koupit obě chaty jako celek. 🙋‍♂️

PENB: B

Michal Kleštinec

Tel: 608 316 454

Cena: 14.950.000 Kč

Horská chata Albert, 500 m2


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


SITUACE POZEMKU


MAPA ČERVENÁ VODA