Panelový byt 2+1 po rekonstrukci, 51 m2, 17. listopadu, Zábřeh - PRODÁNO

28.07.2021

Hledáte bydlení v Zábřehu, kde bytová situace trochu připomíná noty na buben... sem tam něco? Zbystřete. Dnes pro vás máme nabídku bytu v osobním vlastnictví o dispozici 2+1, který se nachází v 5. NP revitalizovaného paneláku na ulici 17. listopadu. Dům je sice bez výtahu, ale každodenní fyzická aktivita jistě prospěje nejen vašemu srdci. 

Byt prošel čerstvě rekonstrukcí a třeba čeká právě na vás, až ho zajedete. Můžete se těšit na nové jádro, omítky, částečně podlahy, kuchyňskou linku a vybavení, které je patrné z fotek.

Byt tvoří 2 pokoje, kuchyně se špajzem, prostorná chodba, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, balkon a sklep. Příjemná lokalita, kde vše potřebné máte za rohem.

Stěhovat se můžete hned, jakmile vyřešíme finance, byt je okamžitě k dispozici. A to jak pro vlastní bydlení, nebo pro investici (vlastní kotelna, nízké náklady na bydlení). 

Nejvýhodnější variantu úvěru vám v rámci kompletního realitního servisu pomůžeme zdarma zajistit a můžete také čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci představuje.

Zavolejte a domluvte si termín osobní schůzky, kde probereme detaily.

Cena: 2.690.000 Kč

Tel: 777 162 300A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE

En. třída C


MAPA ZÁBŘEH