Pěkná chaloupka v centru Javorníku, 1016 m2 - PRODÁNO

06.12.2021

Útulný udržovaný rodinný dům v centru Javorníku vás okouzlí jedinečnou atmosférou typického venkovského stylu bydlení. Nabízí obytnou dispozici 4+1 se třemi komorami ve 2.NP, koupelnpou, špajzem a samostatným WC. Dům je vytápěn centrálně kombinovaným plynovým kotlem, dále je možné zatopit si v krbových kamnech s výměníkem v obývacím pokoji (oba komíny s vložkou), elektřina je v mědi, stejně tak rozvody topení. Voda a kanalizace jsou obecní, plus je možné čerpat vodu na zavlažování zahrady ze sousedního potoka. 

Dům na pozemku o celkové výměře 1016 m2 nabízí také zajímavé příslušenství. Parkování můžete vyřešit v garáži, případně přímo na oploceném pozemku, uskladnit potraviny lze ve 2 sklepech, posedět se dá v pergole, která je stejně jako celá zahrada v teplých měsících zarostlá bohatou zelení. Vedle pergoly se potom nachází také udírna, která je zase v kurzu v zimě. Na materiál pro provoz zahrady je určen zahradní domek, kam se v pohodě vejde vše, co pořádný zahradník může potřebovat. Například pro zpracování slivoní a jabloní, které v dostatečném množství na zahradě rostou.

Nemovitost je vhodná jak pro vlastní bydlení, tak i jako investice. Javorník je označován jako perla Rychlebských hor, může se stát vaším novým stanovištěm pro nejrůznější výlety. Namátkou lze jmenovat Rychlebské stezky, Tančírnu v Račím údolí, Obří židle na Sedmi Lánech atd. 

Pokud vás zaujala nabídka této chaloupky, dejte vědět a podíváme se na to společně. Napište zprávu... 🙋‍♀️

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 3.390.000 Kč


FOTOGALERIE


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS DOMU


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA JAVORNÍK