Pěkný byt 3+1, 65 m2, 8. května, Šumperk - PRODÁNO

25.11.2021

Hledáte byt 3+1, kde veškeré služby jsou co by kamenem dohodil a do centra 5 minut pěšky? Jestli zní odpověď, že JO!, JO!, JOOOOO!, tak tohle je byt pro vás.

Nedaleko je taky vodárka, kde se v zimě sáňkuje a v teplejším období zde můžete začít na vyznačené stezce procházku, která vás zavede do městských lesů, pod nimiž si užijete dostatek stínu a přírody. Zkrátka všechno je za rohem a rodina s dětmi si tu může užívat aktivního a zároveň klidného života. Ještě je tu jedno velké plus, škola a školka hned v ulici. Co víc si přát?

Byt se nachází v 1.NP revitalizovaného panelového domu na ulici 8. května. Užitná plocha je 63 m2, balkón 2 m2, jádro je po rekonstrukci. K bytu náleží sklep, společná kolárna a kočárkárna. Vytápění zajišťuje ústřední plynové topení, elektřina je v mědi, odpady a voda jsou v plastu. Dům je zateplený a jeho o chod se stará SVJ. V okolí je dětské hřiště, škola, školka, obchod, dům služeb.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu :) 

Budu se těšit na viděnou!

Michal Kleštinec

Tel: 608 316 454

Cena: 3.190.000,-


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK