Pozemek k výstavbě v srdci Jeseníků, 430 m2, Sklené u Malé Moravy - ZRUŠENO

04.10.2021

Haló, haló, hledáte pozemek pro výstavbu chalupy? Stačí vám k tomu 430 m2? Na takovém pozemku určitě šikovný projektant zvládne vymyslet ubytovací chatičku a ještě zbyde pár metrů pro posezení s přáteli, nějaké to dětské hřiště a parkovací místo.

Znáte Dolní Moravu, stezku v oblacích, nebo nejdelší bobovou dráhu? V dnešní době velice vyhlášená turistická část, kam jezdí spousty rodin trávit víkendy. My vám dnes nabízíme pozemek vzdálený cca 12 km právě od zmiňované Dolní Moravy. 

Sklené je příjemná malá vesnička, která není postižena masou lidí a cestovním ruchem. Přitom má zimní a letní střediska za rohem. Toužíte po pozemku, který bude sloužit jako ubytování? Tak zkuste Sklené! Nebo naopak rádi trávíte čas sami, se svou rodinou v přírodě? Rovněž je pro vás tento pozemek ideální. 

Kromě Dolní Moravy máte v okolí Severomoravskou chatu, Kralický Sněžník, Králíky, nebo Hanušovice. Cyklistické, turistické a běžkařské trasy jsou v okolí samozřejmostí. Pozemek je obklopen krásnou přírodou a božským klidem. 

Technikálie - pozemek je určen k výstavbě venkovského typu, je potřeba vybudovat vlastní čističku odpadních vod a studnu. 🙋‍♀️

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 1.290.000 Kč


FOTOGALERIE


SITUACE POZEMKU


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA SKLENÉ