Prodej bytu 2+1 se zahrádkou v Novém Malíně - PRODÁNO

02.05.2020

Krásný zděný byt v osobním vlastnictví o dispozicích 2+1 a výměře 67 m2 se nachází v přízemí bytového domu o 4 bytových jednotkách v Novém Malíně. Byt je po velké rekonstrukci, která proběhla cca před 5 lety (plastová okna s trojskly, rozvody elektřiny, plynu, vody, odpady, podlahy, omítky, koupelna, SDK podhledy s izolací aj.). V bytě je dostatek úložného prostoru v předsíni a také je k dispozici pro tyto účely šatna. Koupelna s WC je vybavena vanou a společně s předsíní vytápěna elektrickým podlahovým vytápěním. O teplo ve zbytku bytu a teplou vodu se stará plynový kotel. Náklady na bydlení jsou včetně fondu oprav (500 Kč) do 3000 Kč.

V případě zájmu může byt zůstat kompletně vybaven včetně kuchyňské linky s vestavnými spotřebiči, pračky, sušičky, nábytku a také s několika designovými dřevěnými nástěnnými prvky firmy Majadesign.cz.

 K bytu patří také podíl na pozemku, který odpovídá užívání 146 m2 oplocené zahrádky. Pozemek je cca 30 metrů chůze od domu, sousedí s potokem, jeho součástí je pergola, fóliák, dětská dřevěná hrací sestava a trampolína. Veškeré vybavení lze také po dohodě ponechat v rámci prodeje nemovitosti. 

Parkování před domem. Výborná lokalita, dobrá dostupnost do Šumperka.

Cena: 2.190.000 Kč 

Velice zajímavá nabídka, proto příliš neváhejte, 

zavolejte 777 162 300 a domluvte si prohlídku. 


En. tř. G


Půdorys