Prodej RD v Sudkově - PRODÁNO

14.01.2020

Kombinaci dobré lokality obce Sudkov a velmi slušného stavu představuje koncový řadový rodinný dům (zděný/montovaný), který prošel zásadní rekonstrukcí (zateplení fasády, stropů, nová elektřina a voda v obytné části, podlahy, omítky, koupelny aj.). 

Dispozice domu je 5+kk, obytná plocha je cca 100 m2. V 1.NP se nachází malá ložnice, kuchyně s obývacím pokojem, chodba a koupelna s WC a sprchovým koutem, ve 2.NP pak najdeme 3 samostatné neprůchozí pokoje a koupelnu s WC. Ze všech pokojů je přístup na celkem 3 lodžie, přičemž z té spodní při obývacím pokoji je dobudován vstup přímo na zahradu, která k domu náleží. Nejde o nic velkého, celkem 128 m2, část je vydlážděna a zastřešena přístřeškem na auto/pergolou. Pozemek lemuje habrový živý plot a několik nově vysazených ovocných stromů (švestky). 

Dům je třípodlažní - celé 1.podzemní podlaží tvoří sklep, kde se nachází letní kuchyně, dílna, uhelna, kotelna s technickou místností, kde je umístěn kombinovaný bojler. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva s rozvody do radiátorů (původní renovované), kotel bude třeba výhledově vyměnit. Druhým zdrojem tepla jsou krbová kamna, která se nachází v prostoru kuchyně. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, je k dispozici ihned a v případě zájmu také částečně vybaven. Zamluvte si termín prohlídky!

Cena: 2.900.000 Kč

tel: 777 162 300

PENB: G