Pronájem zděného bytu 38 m2, M.R.Štefánika, Šumperk - PRONAJATO

22.09.2021

Jedná se o zděný byt o dispozici 1+1 s chodbou a koupelnou s WC. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí bytového domu se 13 bytovými jednotkami a patří k němu velkorysé příslušenství - 6,5 m2 půda a podobně velký sklep. K bytovému domu patří také pozemek za domem (směrem ke Gymplu), v těchto místech je také možné zaparkovat. Další parkovací místa se nachází všude okolo domu, byt navazuje na centrum města a není proto parkovací nouze. Velkou devízou je právě lokalita - veškeré služby jsou novému nájemníkovi bezprostředně na dosah - a také nízké provozní náklady. .

Bytová jednotka je v dobrém stavu, kuchyně prošla před pár lety rekonstrukcí, je zde nová elektřina, odpady a voda, a bude k dispozici částečně vybavena - lednicí a myčkou. Koupelna je původní. Byt má plastová okna a proběhlo také odhlučnění a odizolování stěny v obýváku. Byt je napojen na veřejné sítě, vaření a topení zajišťuje plyn (wafky).

Jste jednotlivec, nebo pár? Potřebujete mít blízko k doktorovi, do obchodu, nebo centra města? Ať už uvažujete tak či tak, určitě volejte a domluvte si prohlídku.

Nájemné je stanoveno na 7 500,-Kč na měsíc. Kauce činí 10 000,-Kč a provize realitní kanceláři 6 000,-Kč + DPH

Nájemník si na sebe přepisuje elektřinu. Upřednostníme dlouhodobý pronájem. Byt je ihned k dispozici.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, volejte na číslo 732 419 933


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU