Rodinný dům 4+1 s bazénem a jezírkem, Rapotín, 1881 m2 - ZRUŠENO

03.09.2021

Přijedete ze Šumperka do Rapotína a dáte se první odbočkou doleva. Pokračujete dál a hledáte domek, který pomalu ani nejde vidět od cesty. Ano, tak tuhle nemovitost, která je parádně zašitá, vám právě teď nabízíme. V čem je její kouzlo?

Velký pozemek o výměře 1881 m2 vám nabídne bazén, ovocný sad, skleník, dílnu s garáží, pergolu, grilovací zázemí, jezírko, kotec pro psa, velké parkovací stání minimálně pro čtyři auta, elektrickou bránu, okrasné dřeviny a obrovský prostor, který čeká na vaše další nápady. Jestli máte děti, tak není problém na zahradu umístit trampolínu, badmintonové hřiště, nebo si zde zahrát parádní schovku! 

V zadní části zahrady najdete uplatnění třeba na chov slepic, pěstování zeleniny, či chov včel. Koho práce na zahradě nebaví, ten si zde může vypěstovat anglický trávník a trávit čas jen odpočinkem v soukromí, které vám zahrada nabídne (případně lze využít k další výstavbě).

Uvnitř domu najdete velkou ložnici, pracovnu, dětský pokoj, technickou místnost, předsíň s vestavěnou skříní, dále pak koupelnu, obývací pokoj s krbem, kuchyň, jídelnu a vstup na terasu. V horním patře lze využít venkovního prostoru na dokončení terasy, ale to už je na budoucím majiteli.

Dům je vytápěn plynovým kotlem a krbem s průduchy, kanalizace a voda obecní, navíc vlastní studna s pumpou.

Dům je možné ihned obývat.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

Pro účely prohlídek je dům bez vybavení.

Tel: 777 162 300

Cena: 7.500.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


SITUACE POZEMKU


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


TECHNICKÁ DOKUMENTACE


MAPA RAPOTÍN