Rodinný dům 5+kk s pěkným pozemkem, Sudkov, 969 m2 - PRODÁNO

30.11.2021

Dobrá občanská vybavenost a výborná dostupnost směr Zábřeh i Šumperk, tak to je obec Sudkov! Velmi žádaná a vyhledávaná lokalita, která nabízí kvalitní zázemí pro spokojený rodinný život.

A teď se právě i vy můžete stát vesničanem, Sudkovákem, neboť máte příležitost pořídit na tomto krásném místě krásný rodinný dům o dispozicích 5+kk s pěknou zahradou a příslušenstvím.

Zaujali jsme vás? Tak čtěte dál!

Patrový rodinný dům byl zkolaudován cca v roce 2008 (projektová dokumentace u nás k náhledu), spodní patro je klasicky provozní (kuchyň s obývákem a vstupem na terasu, garáž s dílnou, WC a komora. 2.NP pak představují 4 pokoje, koupelna a druhé samostatné WC. Dům je velmi dobře orientován (pokoj s balkonem směrem na jih), nabízí pěkný výhled a dostatek soukromí.

Vytápění a ohřev vody je řešen tepelným čerpadlem, které znamená příjemné provozní náklady. Romantickou atmošku vám skvěle navodí také krb v obývacím pokoji, který má rozvody do horních pokojů. Vodovod a kanalizace jsou obecní.

Pozemek má celkovou výměru 969 m2, z čehož 94 m2 tvoří zastavěná plocha domu. V zadní části směrem do zahrady se nachází příprava na terasu, kterou lze dokončit nášlapnou vrstvou a zastřešením. Dál se na oploceném pozemku nachází zahradní domek, kotec pro psa, bazén se zástěnou a vzrostlé ovocné stromy (švestky, broskev). Vyřádit se dá nejen na vlastní zahradě, ale také na fotbalovém hřišti, které je v bezprostřední blízkosti domu. Parkovacích míst pro vaše návštěvy je také dostatek. V teplých měsících se dá také zajít do hospody na pivo nebo na ryby k místnímu rybníku. Školka, škola, obchody, autobusová zastávka, dětské hřiště, vše na dostřel.

Pokud uvažujete o nákupu rodinného domu, v Sudkově najdete variantu, kterou si jednoduše doladíte podle svých představ. Neváhejte a přijďte se podívat osobně, tahleta nabídka rozhodně stojí za to. Budeme se na vás těšit na prohlídce a rádi vám pomůžeme vyřešit financování.

Dům je k dispozici okamžitě, pro účely prohlídek je bez vybavení.

Tel: 777 162 300

Cena: 7.500.000 Kč


FOTOGALERIE


SITUACE DOMU


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


MAPA SUDKOV