Rodinný dům à la byt v Mohelnici, 3+kk, 231 m2 - PRODÁNO

14.07.2021

Pokud hledáte bydlení v Mohelnici a zatím se porozhlížíte spíše po bytech, zkuste se podívat taky na naši novou nabídku rodinného domu s malým pozemkem a se všemi požitky, které bydlení v domě přináší. Navíc, za zajímavou cenu.

Dům byl cca v roce 2017 vkusně rekonstruován, proběhly všechny zásadní prvky úprav - podlahy, omítky, rozvody, koupelna, kuchyň, okna, topný systém aj.

Dispozice domu je 3+kk, obytná plocha tvoří zhruba 80 m2, příslušenství potom veranda do malé zahrádky, dílna a velký sklep, který představuje další potenciál pro rozšíření, např. pro milovníky vína nebo wellness, stejně jako podkroví, kde lze dobudovat další pokoje.

Dům je vytápěn plynovým kotlem, který se stará také o ohřev TUV a dotápí se krbovými kamny v obýváku má vlastní studnu, napojení na obecní vodu a kanalizaci, parkování před domem.

Velmi zdařilá rekonstrukce a lokalita města Mohelnice - Dolní Krčmy, to jsou hlavní devízy této nemovitosti. Pokud máte zájem o více informací, neváhejte a domluvte si prohlídku. 

Cena: 3.490.000 Kč

Tel:. 777 162 300


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE DOMU


MAPA MĚSTA