Velký dům, stodola a velkorysý pozemek, Hanušovice, 3000m2 - REZERVACE

30.03.2021

Chceš velký dům se stodolou a stylovou kamennou hospodářskou budovou na úpatí Jeseníků s krásným pozemkem velkým téměř 3000 m2, na kterém lze dle územního plánu stavět a dokonce na něm vyvěrá pramínek čiré vody?

Dům se nachází v horském městečku Hanušovice na ulici Na Holbě. Nemovitost je určena k celkové rekonstrukci a dá se rozdělit na dvě bytové jednotky. Dům má 2 NP s dispozicí 5+1, kde v přízemí se nachází velká obývací místnost, kuchyň, ložnice, koupelna, spíž, WC. V druhé části přízemí jsou 3 pokoje, koupelna s WC a spíž. V 1. patře jsou 3 pokoje a 4 menší místnosti, které slouží jako půda. Nad prvním patrem se nachází ještě podkrovní půdička. 

Dům je celý podsklepený. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva, který je umístěn ve sklepě. Vedle domu je stodola, dílna a hospodářská budova. Dům je napojen na veřejný vodovod. Na hranici pozemku je přivedena přípojka plynu a kanalizace. Samotná zahrada má výměru 2839 m2 a je zde možné dle územního plánu města postavit stavbu pro individuální bydlení. 

PENB: G

Michal Kleštinec 🙋‍♂️

Tel.: 608 316 454

Cena: 3.290.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA:


SITUACE POZEMKU


MAPA HANUŠOVICE