Rodinný dům pro dvougenerační bydlení nebo investici, Ruda nad Moravou,  180 m2 - PRODÁNO

22.07.2020

Zděný rodinný dům v Rudě nad Moravou může sloužit k dvougeneračnímu bydlení, nebo případně jako zajímavá investice. Dům je třípodlažní, v přízemí se nachází byt 2+kk a 2. a 3. NP představuje byt 3+1 s balkonem. Formálně jde o 1 bytovou jednotku (druhou část domu č.p. vlastní jiný majitel). V rámci investice lze ve 3.NP dobudovat další samostatný byt, celkem by tedy mohly být až 3. Obytná plocha je zhruba 180 m2. K domu patří zahrada 264 m2, která je vybavena plechovou kůlnou na zahradní nářadí. 

V roce 2012 proběhla částečná rekonstrukce, kdy byly provedeny rozvody elektřiny, plynu a odpadů aj. Dům má až na 1 všechna okna plastová, je připojen k obecnímu vodovodu a kanalizaci. Vytápění zajišťuji elektrické ecoflexy, v případě potřeby lze dům připojit také na plyn, přípojka se nachází hned u domu. 

Obec Ruda nad Moravou nabízí nadstandardní občanskou vybavenost, zmínit lze koupaliště, doktora, síť služeb aj. Dobrá dopravní dostupnost vlakem a autobusem, Šumperk vzdálen cca 8 km.

Pokud hledáte nemovitost ve slušném stavu a dostatek prostoru, to vše za rozumnou cenu, zavolejte a domluvte si prohlídku. Volné ihned. Výhodné financování vám rádi pomůžeme zajistit.

Tel: 608 316 454

Cena: 1.850.000 Kč

Třída en. náročnosti: G