Rodinný dům, Rapotín, cca 180 m2, ul. Stará - ZRUŠENO

29.09.2020

Hledáš rodinný dům ve slušném stavu, který si můžeš doladit podle svých představ? K tomu ani velký ani malý pozemek, prostě tak akorát? Navíc v super klidné lokalitě, daleko mimo hlavní cestu a provoz v rapotínských uličkách? Co říkáš na tuhle novou nabídku?

Rodinný dům se nachází na ulici Stará v Rapotíně. Jde o dvojpodlažní objekt, kde obytná dispozice je celkem 4+1. Celé 1. PP představuje suterén, kde se nalézá garáž a technické zázemí domu - automatický kotel na tuhá paliva zn. Dakon, el. kombinovaný bojler a také zde je dostatek prostoru pro realizaci nejrůznějších koníčků anebo i podnikatelské činnosti nového majitele, místa je opravdu dost. V 1. NP se nachází veranda, vstupní hala se šatnou, koupelnou a samostatným WC, dále kuchyně s podlahovým vytápěním a 2 pokoje. 2.NP rovná se 2 pokoje s balkonem a možnost rozšíření o zbývající půdní prostory, možné přebudovat rovněž na dvougenerační bydlení

Dům pochází z roku 1970 a v průběhu posledních cca 8 let procházel dílčími rekonstrukcemi. Jde především o odpady a vodu, které jsou téměř kompletně v plastu, bylo instalováno nové závěsné WC, dále vnitřní dlažby, podlahové  topení v kuchyni a topný systém vůbec - automatický kotel na tuhá paliva se zásobníkem, měděné rozvody, deskové radiátory s termostatickými hlavicemi v celém domě. Byla také zateplena část severní stěny domu. Přímo do domu je zaveden plyn, v současnosti se ale nepoužívá. Dům je připojen na obecní vodovod i kanalizaci. 

Zastavěná plocha domu je cca 115 m2, udržovaná rovinatá zahrada, která poskytuje mj. dostatek soukromí, má potom výměru asi 550 m2

Zajímá vás tato nabídka? Zavolejte 777 162 300 a domluvte si prohlídku.

Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Cena: 4.350.000 Kč

En. třída G

Katastrální mapa Rapotín
Katastrální mapa Rapotín