Rodinný dům s dílnou, 971 m2, Dolní Studénky - Králec - PRODÁNO

13.06.2021

Lokality na dostřel od okresního města se mezi poptávajícími klienty těší nebývalému zájmu.  Stále se opakující zadání zní - okolo Šumperka, nejlépe Rapotín, Nový Malín, Dolní Studénky. A právě v Dolních Studénkách pro vás máme připravenou nemovitosti s ohromným potenciálem. Je to ještě lepší - jsme totiž přímo v místní části Králec, odkud je to do města opravdu co by kamenem dohodil, do přírody zrovna tak, a navíc v bezprostřední blízkosti mateřské školy, dětského hřiště a víceúčelového sportoviště s tenisovým kurtem. A bůh ví, čeho ještě dalšího, protože je známá věc, že tato obec se rozvíjí solidním tempem a svým obyvatelům nabízí nadstandardní kvalitu občanského života.

Ale zpátky k nabídce.

Rodinný dům je v započaté rekonstrukci a k dokončení už příliš nechybí. V 1. NP se nachází byt o dispozici 3+1 se zrekonstruovanou koupelnou, verandou a vstupem do sklepa, který se využívá jako skladovací prostor a také technické zázemí domu (nový kotel na tuhá paliva a el. bojler). Ve 2.NP potom najdete byt o dispozici 3+kk s balkonem a vstupem na terasu. Součástí prodeje je také dílna o velikosti cca 50 m2 s garážovými vraty, kde je možné provozovat kdejaké řemeslo, případně lze také přebudovat na odpočinkovou zónu, např. welness nebo pánský klub. 

V domě jsou nové rozvody elektřiny (nahoře do rozvaděče), vody a odpadů, vytápění řešeno centrálně kotlem na tuhá paliva s měděnými rozvody do celého domu a deskovými radiátory. Dům lze napojit také na plyn. Voda a kanalizace obecní.

Zastavěná plocha RD, dílny a zpevněných ploch tvoří 222 m2 a 749 m2 představuje zahrada okolo, která ve své zadní části skrývá i potenciál další možné výstavby. 

Více informací vám rádi poskytneme na osobní prohlídce a financování této nemovitosti pomůžeme zdarma zajistit. Zavolejte a domluvte si termín.

Cena: 5.900.000 Kč

Tel.: 777 162 300


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGRAFIE

En. třída G


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE DOMU


MAPA OBCE