Rodinný dům s garáží Bludov, 120 m2 - ZRUŠENO

17.09.2020

Nově v nabídce naší společnosti - rodinný dům v obci Bludov na prodej!

Netradiční, částečně podsklepený zděný rodinný dům se nachází na pozemku o výměře celkem 723 m2, z toho zastavěná plocha domu tvoří asi 120 m2 a stejně velkou plochu tvoří obytná část. Ta je rozdělena na 2 byty s vlastními vchody, které lze v případě potřeby spojit a využívat celý dům. Byt ve spodní části je dispozičně 3+1 a horní byt s terasou a balkonem potom 1+1 s koupelnou a WC ve spodní části.   

Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů, přípojka plynu se nachází přímo před domem, voda a kanalizace obecní. Dům je převážně v původním stavu. Některé prvky ale prošly rekonstrukcí - zejména jde o plastová okna, novou střechu a rozvody vody a odpadů v bytě 3+1.

Příslušenství RD tvoří pergola, kůlna a zděná garáž. Moc pěkná a klidná lokalita na okraji obce směrem na Sudkov, ulice Nádražní. Zavolejte a domluvte si prohlídku.

Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Tel: 605 934 610

Cena: 2.990.000 Kč

En. třída G