Rodinný dům s krásnou zahradou 1200 m2, Rapotín - PRODÁNO

24.10.2020

Hledáš dům v zajímavé lokalitě, s bohatým příslušenstvím, velkou zahradou, ve stavu, který jej umožňuje okamžitě užívat... a ladit můžeš průběžně? V tom případě by ti neměla uniknout naše nová nabídka RD v Rapotíně, na ulici Jesenická.

Dům je aktuálně využíván jako dvougenerační, spodní patro představuje byt 2+1 s koupelnou a samostatným WC, v podkroví najdeš potom dispozici 3+1. Tento horní byt byl vybudován v rámci půdní vestavby z roku 1996 a je zajímavý mj. tím, že se v jednom z pokojů nachází původní a funkční kachlová kamna. Byt je laděn hodně do dřeva, má dřevěné podlahy, přiznané krovy, viz foto. Vytápět lze také krbovými kamny, která jsou umístěná v obývacím pokoji. V celém domě jsou potom rozvody na centrální vytápění automatickým kotlem na tuhá paliva, který se nachází v menším sklepě. Spodní byt je určen k rekonstrukci, tento prostor lze také využít k nejrůznějším podnikatelským záměrům a spojit tak bydlení s podnikáním. U domu je mj. dostatek vlastních parkovacích míst, zaparkují zde v pohodě 2 auta a když se najde schopný řidič, tak poskládá na dvorek i 4.

Dům je napojen na obecní vodovod, plynová přípojka je před domem, kanalizace svedena do jímky, ale lze připojit k obecnímu řádu (směrem do zahrady).

K domu patří hospodářská část v podobě velké kůlny, pergola, kotec pro psa a zahradní jezírko. Zahrada... to je velké lákadlo tohoto prodeje. Nový majitel může využívat cca 1200 m2 pozemku, který je osázen okrasnými dřevinami a nabízí také dostatek soukromí. Navíc zahrada končí až na úrovni řeky Desné, což jistě ocení příznivci přírody a než budete namítat povodňovou situaci v místě, tak vězte, že jde o povodňový stupeň 2, tedy nízké nebezpečí záplav a v současné době také probíhá regulace toku ve smyslu protipovodňový opatření. Po dokončení bude ještě bezpečněji :) 

Neváhejte a domluvte si prohlídku této nemovitosti, která má zajímavý potenciál. Financování vám pomůžeme zařídit. Pro více informací a prohlídku domu volejte.

Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Cena: 3.900.000 Kč

Tel: 777 162 300


En. třída G