Rodinný dům s obchodním prostorem v centru Litovle, 191 m2 - ZRUŠENO

12.12.2021

Dneska pro vás máme jeden atypický rodinný dům v centru Litovle. No a co to přesně znamená? Až 3 bytové jednotky pod jednou střechou nebo dvě a jeden komerční prostor k tomu no a nebo jinak, ale to už nechám na vás, na vaší fantazii. Dá se tady kouzlit a hlavně skloubit mnoho variant. 

A teď se na to pojďme podívat více do hloubky! V prvním nadzemním podlaží se nachází komerční prostory, do kterých je vstup přímo z ulice. Ideální stav, pokud hledáte místečko pro své podnikání. Tento prostor však lze předělat i na bytovou jednotku. Součástí je také původní koupelna a samostatné WC. Podlahová plocha 1.NP je 65 m2.

Pojďme o patro výš, do druhého nadzemního podlaží, kde se nachází bytová jednotka o dispozici 2+1 a výměře 100 m2. Byt sestává z chodby, koupelny, samostatného WC, kuchyně s oddělenou spíží a dvou pokojů. Součástí patra je i prostorný zastřešený balkon, kde budete mít dostatek soukromí ať už při čtení knížky, či při přátelském posezení s vašimi kamarády.No a nakonec podkroví, do kterého vás zavedou schody z chodby ze 2. NP. V současnosti se zde nacházejí 4 velké prostorné pokoje, koupelna se záchodem a také prostor, který může sloužit jako tzv. zašívárna nebo zde můžete uskladnit věci, které nechcete mít na očích. Pokud by vám tato dispozice nevyhovovala, lze předělat jeden z pokojů na kuchyň a další bytová jednotka je na světě.

Tím ale ještě nekončíme. K bytu náleží garáž, kam zaparkujete až dva automobily. Sklípek, do kterého můžete umístit vše nepotřebné a také máte k dispozici zahrádku! Ano, slyšíte správně, v centru města za-hrád-ku! No a spoustu dalšího jako dílnu s udírnou, kůlnu a také studnu s užitkovou vodou. Z jedné strany domu tedy vycházíte přímo do centra města a ze strany druhé zahrádka, klid a pohoda.

Dům je ve velmi pěkném udržovaném stavu a není třeba žádných velkých investic. Každé patro má navíc vlastní vytápění - plynový kotel. Veškeré inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace, plyn) jsou napojeny. Měsíční náklady cca 4500 Kč.

Dům je umístěn pouhou minutu od hlavního náměstí, na kterém se nachází jedna z dominant města a to radniční věž. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, obchod, lékárna, doktor, knihovna, autobusové nádraží a mnoho dalšího. Na své si zde přijdou i milovníci přírody, pěší turistiky či cyklistiky, kteří mohou obdivovat krásy CHKO Litovelského Pomoraví, díky husté síti kvalitních cyklostezek.

Pokud vás tato nabídka zaujala a chtěli byste se o ní dozvědět více, tak mi zavolejte, domluvíme se na prohlídce a já vás tímto velkým prostorným domem velmi ráda provedu a budu doufat, že v něm nezabloudíme 🙂

V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší.

PENB: D

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel. 732 419 933

Cena: 10.900.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS DOMU


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA LITOVEL