Rodinný dům s velkým pozemkem, Libina, 3126 m2 - REZERVACE

20.09.2021

Chcete bydlet v rodinném domě, je pro vás důležitý velký pozemek nebo lokalita zajišťující dostatek soukromí? Pokud jste 3x odpověděli ano, mohla by vás zaujmout nemovitost přímo na okraji obce Libina.

Částečně podsklepený rodinný dům prošel v poslední době rekonstrukcí - podlahy, okna, fasáda, rozvody, omítky apod. Nabízí aktuálně dispozici 3+kk se dvěma šatnami, koupelnou a samostatným WC o obytné ploše cca 75 m2 s možností rozšíření do momentálně nevyužitého podkroví. Vytápění řeší elektrokotel a krbová kamna s výměníkem tepla, odpady jsou svedeny do septiku, na pozemku se nachází hned 2 vlastní zdroje vody - kopaná a vrtaná studna. Velkou devízou tohoto prodeje je zejména velká parcela s bohatým příslušenstvím. Před domem je to kryté stání pro 2 auta, 2 zahradní domky, skleník, zahradní jezírko a pergola s grilem, na kterou je krásný výhled z kuchyně. Dílna se skladem paliva se potom nachází přímo v prostoru rodinného domu s přístupem zvenku. Za zmínku stojí také malý klenutý sklep, do kterého se vchází z kuchyně, a je tedy možné jej využívat jako skladovací prostor.

Parcela byla také nedávno rozšířena o další zajímavé metry pozemku s nálety listnatých dřevin, které jsou mimo oplocenou část pozemku a které nápadně připomínají les.

Dům je venkovského typu, nad jeho nákupem lze uvažovat také ve smyslu investice ke krátkodobému pronájmu.

Máte zájem o více informací a osobní prohlídku? Ozvěte se a přijďte se přesvědčit, zda tato nabídka není to pravé ořechové právě pro vás. 🙋‍♀️

Dům bude připraven k předání nejpozději v polovině 09/2022.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 4.990.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS DOMU


MAPA LIBINA