Rodinný dům v rekonstrukci, Dlouhomilov, 1057 m2 - PRODÁNO

19.06.2021

Pro příznivce venkovského stylu bydlení máme novou a velmi zajímavou nabídku rodinného domu v klidné lokalitě, který je v pokročilé fázi rekonstrukce. Jedná se o dům v širším centru obce Dlouhomilov, který nabízí aktuálně dispozici 2+1 s garáží/dílnou, kotelnou, skladem paliv, koupelnou a samostatným WC. V obývacím pokoji je možné využívat krb a je zde i příprava pro využití podkroví, pokud by bylo třeba více prostoru. 

Rekonstrukce byla započata někdy v roce 2007 a poté dům delší dobu stál. Dost se toho ale stihlo a dokončení obytné části by nemělo představovat nějakou závratnou investici. Dům má totiž kompletně novou střechu, a to včetně krovů, jsou zde nové elektrické rozvody, vodovodní a odpadní potrubí, betonové podlahy. Kromě krbu je dům vytápěn centrálně kotlem na tuhá paliva s měděnými rozvody do deskových radiátorů. Koupelna a WC jsou před dokončením, stejně jako kuchyň. Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a má také vlastní studnu s užitkovou vodou, což přijde vhod, protože zastavěná plocha domu tvoří cca 130 m2 a zbytek je zahrada. Větší část pozemku je ale svažitá, proto je potřeba být při plánování kreativní a vymyslet např. kaskády. Před domem navíc teče potok.

Dům se nachází v památkové zóně, proto byla většina dřevěných oken renovována a také střešní krytina odpovídá požadavkům památkářů.

Pokud se vám nemovitost líbí a zajímá vás více informací, určitě se přijďte podívat osobně. Financování vám pomůžeme zdarma zařídit a ukážeme vám, jak ušetříte až 150.000 Kč na jednom vypůjčeném milionu.

Cena: 2.690.000 Kč

Tel: 777 162 300FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE DOMU


MAPA OBCE