Rodinný dům v rekonstrukci, Maleny, 637 m2 - PRODÁNO

22.07.2021

V krásné lokalitě obce Maleny, místní části obce Stražisko v okrese Prostějov vám nabízíme nemovitost určenou k dokončení započaté rekonstrukce. 

V současnosti se tento rodinný dům nachází ve stadiu dokončených bouracích prací, je zde nová střecha, komín, příprava na ČOV (obec by měla být v budoucnu odkanalizována), obecní voda a elektřina. 

V 1.NP o výměře 110 m2 jsou aktuálně navrženy 3 velké místnosti s příslušenstvím, vstup do krásného sklepa, který může dokonale sloužit jako ten na víno a také velká hospodářská část s průjezdem z hlavní cesty přímo na pozemek za domem (příjezd možný také z boční strany). Využít lze také v případě potřeby podkroví (stropy jsou zateplené) s přípravou na terasu. Na pěkné rovinaté zahradě se kromě kůlničky na dříví nachází přístřešek pro auto, venkovní terasa a kůlna.

Pokud si dokážete představit, že by se vám tato nemovitost hodila do krámu ve smyslu rekreačního využití, vlastního bydlení a nebo už se vidíte, jak zde realizujete své podnikatelské aktivity a nápady, zavolejte a přijďte se přesvědčit, zda je toto to pravé místo pro vás.

Nejvýhodnější financování vám zdarma zajistíme. 🙋‍♀️

PENB: G

Cena: 1.890.000 Kč

Tel: 777 162 300


FOTOGALERIE


SITUACE POZEMKU


MAPA MALENY