Statek s exkluzivním pozemkem cca 40 ha, Štědrákova Lhota, okres Šumperk - PRODÁNO

04.02.2021

Je nám velkou ctí, že máme možnost postarat se o prodej superexkluzivní nemovitosti, která se v nabídce neobjevuje každý den. Nabídka je velice zajímavá hned z několika úhlů pohledu.

Hledáte dostatek prostoru na realizaci svých snů? Pak vám 40 hektarů pozemku musí stačit na kdejaký nápad. 40 hektarů - 400.000 m2 - to je 400 standardních tisícimetrových parcel. To jen tak pro představu. Pozemky prochází turistická trasa, která vede až na Severomoravskou chatu.

Nemovitost - třípodlažní budova - statek s ohromnou stodolou, obytným prostorem a hlavně s chlévem, kam by se hodila např. stylová hospůdka plzeňského typu. Dům se nachází až na samotném okraji obce.

Lokalita - obec Štedrákova lhota, chatová oblast se 4 vleky. Na jednom z nich se naučil lyžovat mj. Ondra Bank (a ten svoje know how předal Ester Ledecké, která je teď na svahu taky dost vidět).

Pokud hledáte podobnou nemovitost, investiční příležitost nejrůznějšího druhu, může to být varianta právě pro vás. CHCE TO VIDĚT. 

Cena: 15.800.000 Kč

Pro více informací volejte 777 162 300


FOTOGALERIE

En. třída G


ORIENTAČNÍ KAT. MAPA POZEMKŮ:

CHYSTÁME VIDEOPOZVÁNKU Z PTAČÍ PERSPEKTIVYÚZEMNÍ PLÁN

Jedná se o katastrální území Štědrákova Lhota, obec Ruda nad Moravou, pozemky včetně statku na LV č. 154 (mimo pozemky st. 118, st. 119, st. 127, 442/2, 443/10, na kterých stojí sousední objekt zemědělské výroby a skladování).
K výstavbě je určen pozemek okolo statku a přilehlá zahrada, dohromady cca 3100 m2 (plocha smíšená obytná a venkovská), převažují plochy smíšené nezastavěné přírodní a zemědělské a významnou část tvoří také lesní plochy. Pozemek je svažitý, protéká jím potok a na pozemcích jsou 2 studny (1 pro dobytek a 1 zásobuje dům).