Nádherný byt 2+1, 50 m2, Československé armády, Zábřeh - ZRUŠENO

02.12.2021


Tento byt má velkou výhodu! Nachází se takřka v centru města, takže o dostupnosti služeb mluvit nemusím. Zároveň je situovaný do vnitrobloku, kde naleznete zeleň a klid. Do velkého světa se dostanete z vlakového nádraží, ke kterému pohodlně dojdete po Welzlové stezce a podél břehu řeky Moravské Sázavy.

Byt o dispozicí 2+1 o velikosti 50 m2 se nachází v 1.NP revitalizovaného panelového domu. Součástí je sklep, společná kolárna a kočárkárna. Byt prošel kompletní a hlavně vkusnou rekonstrukcí. Stačí se jen nastěhovat a bydlet. 

Hned po otevření vstupních dveří čekejte vestavěnou velkou skříň, do které se vejde nespočet věcí. Malá ale vkusná koupelna se nachází hned vedle samostatného WC. Kuchyň je vybavena myčkou, která by neměla chybět v každé domácnosti. Obývací pokoj má dostatek prostoru i na jídelní stůl, nebo malou pracovničku. No a z obývacího pokoje se dostanete do ložnice, která má velké plastové okno, žaluzie, závěsy a posuvné rolety. 

Vytápění bytu je ustřední plynové z teplárny a i díky zateplení domu jsou provozní náklady nízké.

Vedle paneláku je dětské hřiště a nedaleko rybník Oborník s nově vybudovaným parkem pěti smyslů v Knížecích sadech.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu :)

Pojďte se přesvědčit sami, že tento byt je opravdu pěkný a vkusný.

Budu se těšit naviděnou! 🙋‍♂️

PENB: C

Michal Kleštinec

Tel: 608 316 454

Cena: 2.950.000,-


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU

PRÁVĚ ZPRACOVÁVÁME ...


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA ZÁBŘEH