Třípodlažní dům, 200 m2, Hoštejn - PRODÁNO

14.02.2021


Hledáš dům v klidné lokalitě, bez sousedů s dostupnými službami, dobrým dopravním spojením, pro podnikatelské účely nebo jako dvou nebo dokonce vícegenerační bydlení? Pak ti naše nová zajímavá a velmi stylová nabídka určitě stojí za shlédnutí.

Třípodlažní dům, bývalá školka, objekt občanské vybavenosti, se nachází v obci Hoštejn, nedaleko fotbalového hřiště, vlakové a autobusové zastávky, v sousedství mateřské školy pod skálou. Dům byl do stávajícího stavu uveden cca před 15 lety, kdy byla mj. vyměněna plastová okna, renovována fasáda, rozvody ústředního vytápění celého domu (kotel na tuhá paliva) aj. V 1. NP se nachází vstupní hala, kotelna, koupelna s WC, prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyně se špajzem a vstupem na terasu. 2.NP potom tvoří obývací pokoj rovněž s krbovkami o výměře 38 m2 s možností dobudovat kuchyňskou linku, ložnice, pokoj, malý pokojík/šatna a koupelna s WC. Ve 3. NP se nachází další pokoj, podkrovní místnost, půda a samostatné WC. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovod, ohřev teplé vody zajišťují 2 bojlery. Příslušenství tvoří malý sklep pod schody, plechová garáž, dřevník na pozemku a terasa. Parkovaní možné na vlastním pozemku (bez zastavěné plochy cca 600 m2), u školky a přilehlých místních komunikacích. Pozemek je obehnán živým plotem. Dům je v dobrém stavu, nový majitel však bude muset zohlednit investici do střechy, a proto nabídková cena činí 2.490.000 Kč.

V Hoštejně žije asi 440 obyvatel a tato obec leží asi 8 km od Zábřehu a 13 km od Lanškroun. Je zde školka, základní škola pro první stupeň, obchod se smíšeným zbožím, hospoda, vlaková stanice, autobusová zastávka, koupaliště i kulturní památky jako je zřícenina hradu Hoštejn nebo kostel sv. Anny. Sportovci dále uvítají přítomnost nové cyklostezky, okolní lesy jsou pak rájem houbařů. Zavolejte a domluvte si prohlídku!

Nabídneme vám také individuálně financování přímo na míru. Pouze u nás vám ušetříme až 150.000 Kč na každém vypůjčeném milionu. Zajistíme vám také moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! 

Cena. 2.490.000 Kč

Tel: 777 162 300

En. tř. G