Zajímavý zděný byt 2+1, 51 m2, Šumperk - PRODÁNO

22.07.2021

Hledáte bydlení v příjemné lokalitě, kde jsou všechny služby na dosah a předpoklady ke kvalitnímu rodinnému bydlení? Nebo se zajímáte o investice?

Dnes pro vás máme příležitost v podobě zděného bytu o výměře 51 m2 v osobním vlastnictví, který najdete ve 2.NP na ulici 8.května v Šumperku. Byt je v původním, zachovalém stavu, má 2 větší pokoje s parketami, kuchyni s dvoukřídlými dveřmi do obýváku, předsíň, koupelnu s WC (a oknem!), vlastní špajz a patří k němu také nadstandardně velký sklepní prostor. Okna jsou novější, trojskla a nabízí mimochodem pohled jednak na ulici (z kuchyně), kde se dá v pohodě zaparkovat a z pokojů pak hlavně příjemný výhled do zeleně, mimo městský ruch. Orientace na sever a jih.

Velkou výhodou jsou nízké provozní náklady, jelikož bytový dům disponuje vlastní plynovou kotelnou.

Pokud uvažujete o nákupu a chcete se na bytě zastavit osobně, volejte a domluvte si prohlídku. Nejvýhodnější financování vám rádi pomůžeme zařídit, tak se nás zeptejte!

Tento byt je pro účely prohlídek bez vybavení.

Cena: 2.390.000 Kč

Tel. 777 162 300


En. třída D


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU a VIZUALIZACE


MAPA ŠUMPERK