Zařízený zděný byt 1+1 s krásnou terasou, 40 m2, Zábřežská, Šumperk - PRODÁNO

03.09.2021

Není byt jako byt. Je pro vás prioritou velká, stylová terasa (o velikosti 12 m2)? Nejlépe s výhledem na Háj? Takových bytů opravdu v Šumperku moc nemáme. Jestli vám nevadí pár schodů, neprahnete po výtahu a zastáváte se aktivního života, tak to bude určitě něco pro vás! Pro pár, který se má opravdu rád, je tento byt ve 3.NP ideální.

Kontaktu tady bude opravdu hodně. Výhodou jsou velká prosklená okna, která dodávají bytečku větší rozměr. Ložnice disponuje dostatkem úložného prostoru a velkou postelí. Koupelna není žádná malá chudinka, prostor se najde i pro koupel při svíčkách. Byt je chytře řešen, takže na chodbě najdete další úložné prostory.

Kuchyňský kout s obývacím pokojem budete obdivovat celoročně, a to kvůli krásnému výhledu na zasněžené kopce, nebo krásně zbarvené podzimní stromy. Ale to není ještě vše, za bytovým domem se nachází velké parkoviště, které je zabezpečeno závorou. Odpadá vám starost s hledáním místa na zaparkování.

Byt se prodává vybavený, bez televize. Velmi nízké měsíční náklady. Financování vám zařídíme a všechno ostatní taky.

Tel: 777 162 300

Cena: 2.790.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE

En. třída C


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK