Zděný byt 2+1 s garáží, 54 m2, Americká, Šumperk - PRODÁNO

19.01.2021

Hledáte bydlení ve zděném bytovém domě? Potřebujete mít blízko do centra, zajištěno parkování a navíc mít vlastní garáž za domem? Pak zbystřete, aktuálně nabízíme velmi exkluzivní nemovitost, na exkluzivním místě a s bohatým příslušenstvím.

Jedná se o bytovou jednotku o dispozici 2+1 ve 3.NP bytového domu na ulici Americká v Šumperku. Byt je v původním udržovaném stavu a tvoří ho obývací pokoj, ložnice, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a WC, chodba a spíž. Byt má plastová okna, je vytápěn elektrickými akumulačními kamny a má vlastní zdroj teplé vody - bojler. Náklady na provoz jsou dohromady cca 3.000 Kč měsíčně, včetně fondu oprav. Orientace bytu - kuchyně a koupelna se spíží na sever, pokoje na jih.

Příslušenství tvoří dále 2 velkorysé sklepní prostory a především garáž, která se nachází přímo za bytovým domem. Parkovat je navíc možné přímo před domem na ulici.

Pokud hledáte podobnou nemovitost, naváhejte, byt s vlastní garáží se v nabídce objevuje zřídka. Nabídneme vám také individuálně financování přímo na míru. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! Napište zprávu...

Cena: 2.390.000 Kč

Tel.: 777 162 300


En. třída G