Zděný byt 2+1 se zahrádkou a pracovnou, 58 m2, Vančurova, Šumperk - PRODÁNO

08.12.2021

Kousek do města a kousek do lesa. To je bydlení na Vančurce. A zrovna tady vám nabízím byt ke koupi, jehož součástí je vlastní zahrádka pro pěstování zeleniny a ovoce, prostorný sklep a parkovací místo na dvoře. Dost dobrý benefity co říkáte?

Byt má dispozici 2+1 s oddělenou pracovnou a obytná plocha je 58 m2. Nachází se v cihlovém domě ve 3. NP. Před 7 lety prošel kompletní rekonstrukcí včetně rozvodů a plastových oken. Vytápění je plynové nebo krbovými kamny, které rozvádí teplo do radiátorů po celém bytě. Do bytu je vyveden vysokorychlostní internet. K bytu náleží již zmiňovaný sklep 10 m2 a zahrádka, která je v podílovém vlastnictví. Dům má novou střechu, dvůr a fungující společenství vlastníků jednotek. Auto je možné zaparkovat na dvoře.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu :)

Budu se těšit na viděnou! 🙋‍♂️

PENB: G

Michal Kleštinec

Tel: 608 316 454

Cena: 3.360.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA ŠUMPERK