Zděný byt 3+1, 60 m2, Hanušovice - PRODÁNO

17.11.2020

Hledáte bydlení nedaleko horských hřebenů, krásné přírody, kde je v okolí několik lyžařských středisek a turistických tras? Co takhle zkusit pivovarské městečko Hanušovice, které je domovem ryzího piva z hor?

Aktuálně nabízíme k prodeji byt v OV o dispozici 3+1 ve zvýšeném přízemí zděného bytového domu celkově o 4 bytových jednotkách. Byt má podlahovou plochu cca 60 m2 a patří k němu bohaté příslušenství (2 sklepy dohromady asi 15 m2 a dřevěná kůlna o velikosti garáže).

Byt prošel postupně některými dílčími prvky rekonstrukce (plastová okna, koupelna, voda, topný systém, zateplení severní zdi, kuchyňská linka). Nedávno byla také obnovena fasáda na celé bytovce. Na podlahách v obytném prostoru převládají původní parkety, které lze jednoduše a velice efektivně renovovat.

Byt je vytápěn plynovým kotlem, který se také stará o ohřev vody, je napojen na obecní kanalizaci a vodovod. Příznivé měsíční náklady na provoz se pohybují okolo 2.500 Kč. Bytový dům se nachází v klidné lokalitě na severním okraji městečka Hanušovice, kde přímo před domem pohodlně zaparkujete, zároveň jste jednou nohou v lese a rovněž všechny potřebné služby jsou na dostřel.

Prohlédněte si fotky, půdorysy s drobnou vizualizací rozmístění nábytku pro lepší představu a pokud máte zájem, určitě je třeba nemovitost vidět osobně. Zavolejte, domluvte si schůzku a zároveň vám poradíme, jak nemovitost zafinancovat a na každém vypůjčeném milionu ušetřit až 150.000 Kč.

Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Tel: 608 316 454

Cena: 1.500.000 Kč

En. tř. G