Zděný byt 3+1 uprostřed rekreační oblasti Loučná nad Desnou, 86 m2 -REZERVACE

04.11.2021

Toužíte po bydlení ve vyhledávané lokalitě obce Loučná nad Desnou? Hodila by se vám varianta "něco mezi domem a bytem"? Tak vězte, že dnes pro vás něco zajímavého máme.

Jedná se o zděný byt v OV ve 2.NP, který má dispozici 3+1, velkorysou výměru 86 m2, fungl novou koupelku a zejména exkluzivní výčet příslušenství. Ale ještě zpátky k bytu, vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva nebo krbovými kamny, okna plastová, podkroví je izolováno, stav lze označit za "bez významnějších investic".

Poklidný zděný bytový dům má celkem 4 bytové jednotky, nedávno bylo založeno SVJ, které má aktuálně záměr rekonstruovat střechu. Pozemek, který obklopuje dům, je z větší části v majetku pozemkového fondu, který jej pronajímá na dobu neurčitou. K dispozici je tak cca 2200 metrů, které slouží jako zahrada.

Lokalitu netřeba dlouze představovat, tohleto místo najdete přímo při odbočce na Přemyslov, Skiareál Kouty je coby kamenem dohodil, Dlouhé Stráně, Červenohorské sedlo, Sobotín, Velké Losiny.... a hlavně oblíbená horská hospoda Na Jedno, kterou v Koutech úspěšně provozuje kolega Kleštinec, se může stát častým cílem vašich procházek. Zkrátka letní i zimní vyžití je tady zajištěno.

Příslušenství bytu dále tvoří:

  • Garáž
  • 3 dřevěné šopy (dílny)
  • Pergola s krbem
  • Komora
  • Půda
  • Sklep
  • Zeleninová zahrádka

Pokud byste se chtěli podívat osobně, určitě je to dobrý nápad, bez toho to nejde! Zavolejte a domluvíme termín prohlídky. V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení... a moc se na vás těšíme! 🙋‍♀️

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 3.300.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


SITUACE BYTOVÉHO DOMU


MAPA LOUČNÁ NAD DESNOU - REJHOTICE