Zděný byt 3+kk s výtahem až domů, Gagarinova Šumperk - PRODÁNO

16.04.2021

Hledáte zděný byt s výtahem? A co kdybyste z výtahu vystoupili přímo ve vašem bytě - v rozšířené předsíni/technické místnosti, kterou lze mimochodem využívat například i jako pracovnu. Ale nebojte, do bytu se dostanete taky normálně po schodišti, do 4.patra je to ale opravdu lepší tím výtahem. 

Byt o dispozici 3+kk má výměru obytné plochy 69 m2, skládá se ze 2 samostatných pokojů, obýváku s kuchyňským koutem, koupelny se sprchovým koutem, samostatného WC, chodby a technické místnosti s přístupem z výtahu, kde je umístěn elektrický bojler. 

Byt je vytápěn elektrickými akumulačními topnými tělesy napojenými na termostat a zhruba před 10 lety prošel větší rekonstrukcí. Byla měněna plastová okna, veškeré rozvody, jádro, kuchyňská linka aj. Také celý bytový dům je ve slušné kondici, na každé z pěti podlaží připadne jediný byt, společné prostory jsou nadstandardně udržované, stropy pod střechou zateplené.

Příslušenství bytu tvoří velký sklepní prostor o výměře 14 m2 a 2 lodžie po 1,5 m2, které zajišťují krásné výhledy dvěma směry - na Háj a na šumperskou Vyhlídku. Lokalita v rámci města zajišťuje bezprostřední dostupnost nákupního parku, plaveckého areálu "Bratrušák" a do centra je to pár minut.

Byt je k dispozici po domluvě, pro více informací a osobní prohlídku volejte makléři. Nejdříve si byt projděte virtuálně - níže naleznete odkaz na 3D scan nemovitosti.

Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Cena: 3.490.000 Kč

Tel.: 777 162 300


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE

En. třída D


3D SCAN NEMOVITOSTI


PENB

MAPA ŠUMPERK