Zděný byt 4+kk, Žerotínova, Šumperk - PRODÁNO

20.08.2020

Chceš bydlet v Šumperku? Chceš si postavit, ale není kde? Pak možná pro tebe by mohla být určena nová nabídka a alternativa bydlení v rodinném domě.

Představujeme nadstandardní byt 4+kk o výměře 123 m2 s velmi bohatým příslušenstvím. Byt se nachází ve 2.NP bytovky celkově o 4 bytových jednotkách a kromě velkorysých prostorových možností nabízí také velmi bohaté příslušenství. 

O co jde? V rámci bytu je to zimní zahrada, technická místnost cca 5 m2 se nachází mimo byt v mezipatře, sklep asi 20 m2, dále 2x kryté stání pro automobil na pozemku, vlastní kůlna a navíc sdílený bazén a pergola na zahradě. Pozemek o velikosti 948 m2 je v majetku pozemkového fondu a je využíván na základě nájemní smlouvy. 

Samotný byt je ve velmi dobré kondici, před několika lety prošel rekonstrukcí a lze velmi jednoduše přidat místnost navíc (5+kk). Vytápění zajišťuje plynový kotel s rozvody do radiátorů, náklady na provoz jsou velmi příznivé

Součástí prodeje je také veškeré vybavení bytu - zařízená kuchyň, nábytek, jídelní souprava, sedačka, zahradní nábytek, vestavné skříně, ložnice, dětský pokoj aj. 

Prohlédněte si fotky a projděte si 3D sken a pokud se vám byt líbí, zavolejte a domluvte si prohlídku.

Cena: 4.600.000 Kč

Tel: 777 162 300


Projdi se po bytě pěkně z pohodlí domova. Klikni na obrázek níže a otevři 3D sken.

Tř. en. náročnosti: G