Zděný družstevní byt 2+1, 50 m2, Jesenická Šumperk - PRODÁNO

05.08.2021

Pokud chcete bydlet v lokalitě, kde máte vše po ruce, dopravní spojení, obchod a v pohodě zaparkujete (v krásném revitalizovaném dvoře), zkuste se podívat na naši novou nabídku bytu 2+1 na Jesenické ulici v Šumperku. Byt se nachází ve 4.NP zděného bytového domu s výtahem a tvoří jej 2 neprůchozí pokoje propojené chodbou, zděné jádro se sprchovým koutem, samostatné WC, chodba a kuchyň s balkonem do ulice. Byt je středový, prosluněný a teplý, bydlení zde znamená pro nového majitele mít všechny důležité služby na dosah, ale zároveň dostatek klidu a soukromí.

Další příslušenství představují 2 sklepní prostory cca 3 m2. Nízké náklady na bydlení (cca 2.800 Kč + elektřina a plyn). Bytový dům disponuje vlastní plynovou kotelnou.

Byt je v družstevním vlastnictví a v udržovaném stavu, některé prvky byly rekonstruovány, plastová okna, plovoucí podlahy aj. Nelze jím ručit pro hypotéční úvěr, financovat lze hotově nebo s využitím jiné nemovitosti do zástavy. Anuita je splacena a převod je bez poplatku.

Pro více informací volejte makléři nabídky.

Byt je ihned k dispozici, bez výrazných investic, vhodná varianta i pro nákup k následnému pronájmu.

Byt je pro účely prohlídek bez vybavení.

Tel: 777 162 300

Cena. 2.290.000 Kč       


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGRAFIE

En. třída E


VIZUALIZACE BYTU